Loading...
..

НАУКОВО-ПУБЛІКАЦІЙНА АКТИВНІСТЬ ІКСГП НААН ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕНЬ

2021–2023 рр. за покликанням

Бібліотека

Бібліотека Інституту була створена в 1974 році. Її фонд налічував всього кілька книг. На даний час загальний фонд бібліотеки становить – 27166 примірників, (12344 українською, 14821 російською, 1 польською). Він містить такі типи і види видань, як навчальна наукова література, монографії, дисертації, автореферати, довідники, журнали тощо.

Загальна площа книгозбірні 148м2, з них 74м2 – читальний зал на 12 робочих місць.

До послуг користувачів алфавітний та систематичний, каталоги, картотека статей, наукових праць, дисертацій та авторефератів.

Бібліотека Інституту оснащена комп’ютером та принтером. В обслуговуванні користувачів використовується мережа Інтернет. З 2019 року  Інститут має доступ до міжнародних баз даних Scopus та Web of Science

Важливою складовою роботи бібліотеки є постійно діючі виставки «Нові періодичні надходження», «Новинки книг», «Рекомендації від науковців», що викликають зацікавленість вчених, спеціалістів та аспірантів Інституту. Виставки нових надходжень поповнюються новою літературою і періодикою по мірі її надходження до бібліотеки. Електронні варіанти власних видань розміщені на сайті Інституту.

Усі науковці установи забезпечені персональними комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, що дає змогу самостійно користуватись електронними базами даних для пошуку необхідної інформації.

Поповнення фонду бібліотеки забезпечується за рахунок передплати періодичних видань, власних видань установи надходжень за безкоштовним книгообміном з бібліотеками мережі НААН.

 

Add Your Heading Text Here