Loading...

6 червня 2023 р., на базі «Виставково-інноваційний центр НААН» (Демонстраційний полігон) відбувся День поля «Виробництво та заготівля кормів для ведення прибуткового тваринництва». Організатори – Національна академія аграрних наук України та Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН.

Зі вступним словом виступили від Національної академії аграрних наук України: перший віце-президент, академік НААН Микола Роїк. Головні спікери семінару від Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН – радник при дирекції з наукової роботи, академік НААН Василь Петриченко; директор, д.с-г.н., член-кореспондент НААН Олександр Корнійчук; завідувач відділом кормових, зернових колосових та технічних культур, к.с.-г.н. Василь Бугайов; завідувач відділом польових кормових культур, сіножатей та пасовищ, к.с.-г.н. Юрій Векленко.

Фахівці Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН висвітлили питання: виробництва високоефективних збалансованих кормів в раціонах сільськогосподарських тварин; використання сучасних сортових ресурсів кормових культур (селекції інституту); особливостей виробництва кормів в польовому кормовиробництві; застосування перспективних технологій заготівлі силосу, сінажу та сіна.

Науковці продемонстрували на дослідних ділянках результати проведених досліджень за проблематикою Дня поля в умовах обмеженості кормових ресурсів.

Відеосюжети від науковців Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН з конкретними рекомендаціями з виробництва та заготівлі кормів в умовах обмеженого ресурсного забезпечення 2023 року можна переглянути за посиланням на :

на сторінці ІКСГП

Facebook – https://www.facebook.com/FriResearch.vin/videos/143859757736708/

Youtube – https://www.youtube.com/channel/UCDKxgr-4-9LVWwVgW7P_Epg