Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

Інформаційно-практичний семінар «Доступні фінансові ресурси для представників аграрного бізнесу Вінницької області»

В Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН 27 лютого 2018 року відбувся інформаційно-практичний семінар «Доступні фінансові ресурси для представників аграрного бізнесу Вінницької області». Участь у заході прийняли: голова Вінницької ОДА Валерій Вікторович Коровій, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Федорович Ткачук, науковці Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств області, обласних установ та організацій, представників банків, постачальників товарно-матеріальних ресурсів.

 

Організаторами семінару були Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації, Агенція регіонального розвитку Вінницької області та Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН.

Семінар відбувся у форматі діалогу щодо нових напрямків комунікації між представниками влади, аграрної науки та бізнесу.

Учасників заходу було проінформовано про стратегію вітчизняної політики протекціонізму в напрямку розвитку аграрного бізнесу, особливо галузі тваринництва, про інноваційні розробки Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН. Визначено можливості розширення обізнаності представників аграрної сфери щодо залучення матеріальних та фінансових ресурсів у тісній співпраці з банківськими структурами, налагодження комунікації з вітчизняною аграрною наукою та органами влади.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@mail.vinnica.ua