Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

 

7 квітня 2017 року на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбувся семінар

"Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів"

Організатори заходу Центральноєвропейська Академія Навчань та Сертифікації (CEASC), у співпраці з Університетом Суспільних наук (UNS), м. Лодзь, Польща.

Мета семінару: ознайомити учасників з можливостями фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів фінансовими інструментами ЄС.

Спікер: Микола Смолінський – президент Фундації CEASC, консультант з написання проектів до Європейських структурних фондів, фахівець з євроінтеграції, бізнес-тренер.

У заході прийняли участь молоді вчені Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН і вчені інших наукових та учбових закладів України. Із вітальним словом виступив директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Корнійчук Олександр Васильович. Слухачі отримали інформацію, щодо Акції Марії Сколодовської-Кюрі – хто, коли і яким чином може аплікуватись до Інструменту (типи конкурсів ITN, IF, RISE, COFUND). А також дізнались про пропозицію Joint Research Centre: структура JRC, форми співпраці (стипендії, стажування, навчання), алгоритми аплікування. Можливості праці в наукового-дослідницьких проектах, фінансованих ЄС, процедури аплікування та відбору науковців.

Матеріали семінару розташовані за посиланням: http://fri.vin.ua/news_materials/28_04_2017/07_04_2017_Smolinskyy.pdf

 

Відповідальний за проведення семінару: Катерина Мовчан

Голова Ради молодих вчених Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН,

кандидат с.-г. наук, E-mail: +380985257572 k.movchan@ukr.net

 
   
         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@vinnica.vn.ua