Головна     Історія     Адміністрація     Структура     Сорти     Технології     Послуги     Видання     Підготовка кадрів     Довідкова інформація

 
 

 

27 серпня 2015 року у Вінниці, в приміщенні обласної державної філармонії «Плеяда», відбувалася ярмарка «Яблучно – медовий спас», де кожен відвідувач міг придбати найкращі продукти місцевих сільгоспвиробників за привабливими цінами. Ярмарка організована у рамках Агропромислового форуму Вінниччини за підтримки Вінницької обласної Ради сільгоспвиробників та Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області

Виступаючи перед учасниками форуму директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, Олександр Корнійчук з доповіддю «Зерновиробництво – стратегічний напрямок сталого розвитку АПК Вінниччини», зазначив, що до 2025 року аграрії планують наростити виробництво зерна до 6 млн. тон та збільшити у 5 разів переробку вирощеного зерна на комбікорми та готові харчові продукти за рахунок науково-обгрунтованих сівозмін, використання високоякісного насіння та оптимізації живлення відповідно до біологічних вимог культур. Слід також значну увагу приділити питанню переробки, а для цього потрібна співпраця бізнесу, держави та науки.

Перспективи садівництва на Вінниччині та пріоритети його розвитку в сфері агропромислового виробництва висвітлили представники Подільської дослідної станції садівництва інституту садівництва НААН України.


Актуальним питання переходу від традиційних джерел енергії до нових, альтернативних були присвячені виступи представників фірми «ASKET» та ТОВ «ВОЛЬТАЖ ГРІН», які поділилися практичними напрацюваннями.


Учасники форуму високо оцінили результати співпраці господарників і науковців. Наглядно представлена продукція сільського господарства засвідчила, що впровадження новітніх розробок, які базуються на потужному науковому потенціалі вчених та багаторічному практичному досвіді  землеробів, сприяють ефективному господарюванню та одержанню конкурентоспроможної продукції сільського господарства.

 

 
   
         
 
  Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН 2014  

м. Вінниця, проспект Юності, 16

(0432) 46-41-16, 46-40-10, 43-30-48

fri@vinnica.vn.ua