Loading...
9 червня 2022 р., на базі «Виставково-інноваційний центр НААН» (Демонстраційний полігон) відбувся науково-практичний семінар «Технології виробництва та заготівлі кормів в умовах обмеженого ресурсного забезпечення 2022 року». Організатори – Національна академія аграрних наук України та Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН
Зі вступним словом виступили від Національна академія аграрних наук України: перший віцепрезидент академік НААН Михайло Гладій та віце-президент академік НААН Микола Роїк. Головні спікери семінару від Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН – радник при дирекції з наукової роботи академік НААН Василь Петриченко, директор, д.с-г.н. Олександр Корнійчук; завідувач відділом кормових, зернових колосових та технічних культур, к.с.-г.н. Василь Бугайов; завідувач відділом польових кормових культур, сіножатей та пасовищ, к.с.-г.н. Юрій Векленко; провідний науковий співробітник лабораторії технології заготівлі кормів к.с.-г.н. Володимир Жуков.
Фахівці Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН висвітлили питання: використання об’ємистих кормів в раціонах сільськогосподарських тварин; сучасних сортових ресурсів кормових культур (селекції інституту); особливості виробництва пасовищних кормів; перспективні технології заготівлі силосу, сінажу та сіна.
З інформацією про напрацювання в сфері цифрових технологій в агрономії від Institute of Bioenergy Crops and Sugar Beet ознайомив завідувач відділом математичного моделювання та цифрових технологій в агрономії д.с-г.н. Олег Присяжнюк.
Науковці продемонстрували на дослідних ділянках результати проведених досліджень.