Loading...

Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності), вид та ідентифікатор процедури закупівлі Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Обгрунтування очікуваної вартості предмету закупівлі, розміру бюджетного призначення
1 Теплиця фермерська
ДК 021:2015 – 44211500-7
Оранжереї
1. Співвідношення ширини до довжини складає 1:3,33, що дає можливість використання малогабаритної техніки, тракторів, сівалок, культиваторів.
2. Висота 5,3 м дозволяє завезення та вивезення субстракту (грунту) на якому будуть рости рослини малогабаритним автобільним транспортом.
3. При такому співвідношенні ширини до висоти найбільш доцільно використовується площа теплиці.
4. В такій теплиці можна проводити наукові дослідження з високорослими культурами ( кукурудза, огірки, помідори, тритикале тощо)
5. Дана конструкція теплиці забезпечує найкраще проникнення природного світла в теплицю.
6. За такої конструкції найкраще забезпечується система провітрювання і створюються оптимальні умови для рослин.
7. Дана теплиця є найбільш теплоощадною.
8. Двошарова плівка в 150 мкм зменшує тепловтрати в 1,9 разів та збільшує строк використання в 1,5 рази.
9. Металічний каркас може витримувати велике навантаження (сильний вітер, сніг).
Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’яснення Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020р. здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на теплиці фермерські актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, проводились ринкові консультації.