Loading...

 

16 вересня, на базі Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН, відбулося засідання агрокластеру “АгроВін” за участю заступників голови Вінницької обласної ради, членів агрокластеру, провідних агровиробників Вінниччини, представників агробізнесу, виробників біологічних добрив та засобів захисту рослин.

На засіданні обговорювались наступні питання:

 – Основні напрямки диверсифікації в агросекторі в умовах воєнного стану, готові бізнес-рішення в сфері переробки вирощеної продукції. Доповідач директор ПП «Проект-Менеджмент Бізнес Консалтинг» м. Київ Павло Каюк.

 – Основні засади співпраці турецьких трейдерів сільськогосподарської продукції з аграріями Вінниччини та переробка сільськогосподарської продукції на давальницьких умовах на підприємствах в Україні та за її межами з подальшою реалізацією до Туреччини. Доповідач Бурак Дуран, м. Стамбул, Туреччина.

– Зменшення витрат мінеральних добрив як оптимізація живлення озимих культур без втрати урожайності. Доповідач керівник наукового відділу компанії «АКВА-АГРО» Дмитро Породзинський.

– Симбіоз мікробіології і технологій: розумний спосіб зниження собівартості вирощування сільськогосподарських культур. Доповідач керівник агрономічного відділу компанії «БТУ-ЦЕНТР» Андрій Станіславський.

– Авторський курс «Агротехнічна доцільність та економічне обґрунтування елементів технології вирощування озимої пшениці в осінній період. Шляхи збільшення прибутковості вирощування озимих зернових культур»:

–             підбір сортів озимої пшениці;

–             підготовка ґрунту до посіву;

–             підбір добрив та розрахунки кількості;

–             обробка посівного матеріалу;

–             посів;

–             догляд в осінній період;

–             шляхи підвищення прибутковості вирощування озимої пшениці, ячменю та ріпаку. Доповідач директор ТД «САН-АГРО» Олександр Тихий.