Loading...

11 квітня 2023 р. на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН відбулася робоча зустріч науковців Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН з керівництвом Вінницької міської ради.

Тема зустрічі «Розвиток Вінницької міської територіальної громади: співпраця міської влади і науки».

У зустрічі прийняли участь: міський голова Моргунов Сергій Анатолійович, заступник міського голови Очеретний Андрій Михайлович, директор департаменту економіки та інвестицій Мартьянов Максим Петрович, радник міського голови Закорченний Олександр Григорович.

Від Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН: директор Корнійчук Олександр Васильович та провідні науковці.

Корнійчук О.В. представив розроблений науковцями інституту проєкт розбудови аграрного науково-просвітницького центру (на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН в с.Бохоники Вінницького району), який передбачає створення та функціонування на постійній основі:

  • модульних ферм (в рослинництві, овочівництві, садівництві, тваринництві, аквакультурі та бджільництві;
  • секторів переробки продукції, виробництва енергії з відновлювальних джерел;
  • «фабрики» виробництва біогумусу; рекреаційну діяльність;
  • популяризацію органічної їжі та здорового способу життя.

Проєкт спрямований на соціально-економічний розвиток Вінницької МТГ, працевлаштування населення громади, реабілітацію військових та їх сімей.