Loading...

Директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Олександр КОРНІЙЧУК з 18.03.2023 по 27.03.2023 перебував у робочій поїздці в Люхов-Данненберг та Люненбург (Німеччина) в складі делегації агрокластера «Агровін».

Мета поїздки: участь у німецько-українському семінарі з питань обміну досвідом використання інноваційних розробок в сільському господарстві (регіональний аспект) → досвід північно-східної частини Нижньої Саксонії.

Учасники делегації мали змогу ознайомитися з досвідом впровадження сучасних інноваційних технологій в сільськогосподарське виробництво, зокрема технологій глибокої переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції; застосування відновлюваної енергетики та сталого виробництва енергії; практика розвитку кластеризації економіки.

3 квітня 2023 р. директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Олександр КОРНІЙЧУК на засіданні Вченої ради Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН поділився з колегами враженнями від участі в семінарі. Обговорили перспективи співпраці науковців Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН з німецькими колегами, можливості використання досвіду Нижньої Саксонії в умовах аграрного виробництва Вінницької області.

#обміндосвідом, #співпраця, #трансферінновацій, #аграрневиробництво, #органічневиробництво