Loading...

15 травня 2024 року у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Валентина Отамановського відбулася презентація монографії Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН: історія та сьогодення», присвяченої 50-річчю від дня заснування.

У заході взяли участь автори монографії, провідні вчені Інституту та аспіранти, співробітники бібліотеки.

Через призму 50-річної історії існування було представлено Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН як академічну і провідну науково-дослідну установу України, науково-методичний та селекційно-технологічний Центр з кормових ресурсів, діяльність якого спрямована на вирішення продовольчої безпеки держави, розв’язання актуальних завдань створення інноваційних сортових ресурсів, виробництва високоякісних кормів та ефективного їх використання у галузі тваринництва.

У виступах взяли участь: Корнійчук О.В., доктор с.-г. наук, член-кореспондент НААН, директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН; Петриченко В.Ф., доктор с.-г. наук, професор, академік НААН, радник при дирекції з наукової роботи; Бугайов В.Д., кандидат с.-г. наук, с.н.с., завідувач відділу селекції кормових, зернових, колосових та технічних культур; Задорожний В.С., кандидат с.-г. наук, с.н.с., завідувач лабораторії землеробства і захисту сільськогосподарських культур; Векленко Ю.А., кандидат с.-г. наук, с.н.с., завідувач відділу польових кормових культур, сіножатей та пасовищ; Антонів С.Ф., кандидат с.-г. наук, провідний науковий співробітник відділу насінництва і трансферу інновацій; Задорожна І.С., кандидат с.-г. наук, с.н.с., завідувач лабораторії інновацій, інтелектуальної власності, аспірантури та кадрового забезпечення; Чорнолата Л.П., кандидат с.-г. наук, с.н.с., завідувач лабораторії моніторингу якості безпеки кормів та сировини.

Вінницька поетеса Ярина Красовська прочитала власний вірш, присвячений Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН.

До уваги присутніх було представлено виставку наукових праць «Наукова перлина Вінниччини» (До 50-річчя від дня заснування Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН), підготовлену фахівцями сектору аграрних наук бібліотеки.